Kendinize Zaman ayırın,
SomniSpa’da ruhunuzu dinlendirin

Sağlıklı insanlarda stres atıcı özellikleri taşıması yanında cildin yenilenmesi, antioksidan ve anti-aging gibi etkileri bulunmaktadır.

Somni SPA Logo

Masaj odaları, tuz odası, buhar odası, sauna, hamam, macera ve şok duşu, dinlenme alanı, ve vitamin bar mevcut. Spa, Fitness, Havuz ünitelerimizde üyelik sistemi ile otel dışı misafirlerimize hizmet verebiliyor.

Aromatik yağlar eşliğinde ruhu dinlendirmenin ve bedeni yeniden canlandırmanın yöntemi masajlar SomniSPA'da.

Vücudu arındıracak Uzakdoğu ve Avrupa masajlarının farklı modellerini bulabileceğiniz Masaj odalarında hijyen ve özen bir arada...

Masaj Odaları

Buhar odası, macera ve şok duşu ile bedeni SomniSPA bir adım öne çıkıyor.
Bedeni yeniden canlandıran bu alanlardan buhar odasında, %100'e varan nem oranı ile kısa bir dinlenmenin bir terapi özelliği bulunmaktadır.
Sauna, buhar odası gibi uygulamaların ardından vücudun diriliğini yeniden kazanması için şok duşu uygulamaları yapılabilir.

Buhar Odası ve Şok Duşu

Tarih boyunca insanların sağlık bulduğu alanların başında gelen sauna ve hamam en şık detaylarla Cape Krio Hotel, SomniSPA'da...
Yüksek derecedeki ısı ve kuzey ülkelerinden sağlanan ağaçlarla donatılmış bir saunada keyifli birkaç dakika geçirebilir ve otantik figürlerle bezenmiş hamamda huzur dolu keyifli zamanlar sizleri bekliyor....

Hamam ve Sauna
Tuz Odası

Tuz Odası

Tuz terapisinin akciğer hastalıklarındaki etkisinin yanında, tuzun antidepresan özelliği ile çağın hastalığı depresyonun tedavisinde de büyük etkisi bulunmaktadır.
Tamamen tuz ile kaplanmış SomniSPA'nın bu odasında sağlıklı dakikalar sizi bekliyor.

Günlük SPA, Masaj, Fitnes ve Havuz Paketlerini inceleyebilirsiniz.

Rezervasyon Formu

SomniSPA için lütfen rezervasyon formunu doldurunuz.

İletişim

Kargı Yolu No: 26, 48900
Datça - Muğla, Türkiye
Email: info@capekrio.com
Telefon: +90 252 722 02 02  
Gsm: +90 535 301 95 80