Cape Krio Boutique Hotel & Spa

4000 metrekare alana yayılmış toplam 40 odası olan Cape Krio Boutique Hotel & Spa doğa ile uyumlu, modern, otantik, detaycı, şık ve ince düşünülmüş her ayrıntısı ile bütün odaların sahip olduğu büyüleyici deniz manzarasını buluşturup misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Türkiye’nin son cennetlerinden Datça’da bulunan Cape Krio Boutique Hotel & Spa misafirlerine konfor, lezzet, huzur, dinginlik seçeneklerini bir arada sunarak gündelik yaşamın koşuşturmacasından uzaklaşıp büyüleyici bir zaman geçirmeleri için tüm imkanlarını ortaya koyuyor.

Cape Krio Boutique Hotel & Spa tamamı deniz manzaralı, geniş yaşam alanları ve şık dizayn edilmiş 40 odası ile hizmet vermektedir.
Superior Kral Oda, Superior İkiz Oda, Dreamy, Suit, Corner Bamboo ve Engelsiz oda tiplerinden birini seçin ve tatilinizi şimdi planlayın...
Detaylı Bilgi >

Cape Krio Hotel Odalar

Sabahları açık büfe kahvaltı konsepti, akşamları ise A la Carte menüsü ile hizmet verecek olan Kylix Restaurant & Bar'da dünya lezzetlerine erişme imkanı bulacaksınız. Panoramik deniz manzarasının eşlik edeceği bu anlar tatilinizin en keyifli anları olmaya aday...
Detaylı Bilgi >

Knidia Restaurant

Tüm yıl boyunca keyifle kullanılabilecek SomniSpa & Fitness bünyesinde masaj odaları, tuz odası, buhar odası, sauna, hamam,
macera duşu, dinlenme alanı ve vitamin bar bulunmaktadır.
Ruhunuzu dinlendirmek için ve keyifli zaman geçirmek için
Detaylı Bilgi >

SomniSpa

Yaz aylarında açık, kış aylarında ise üstü kapanabilen havuzumuz ve havuza servis yapılan Kylix Pool Bar ile keyifli zamanlar sizleri bekiyor.
 Özel hazırlanmış Snack menüsü ile havuz keyfine eşlik eden unutulmaz tatlar ve panoramik Datça manzarası tatilinizi unutulmaz kılacak...
Detaylı Bilgi >

kylix pool bar

Toplamda 430 m2’lik, iki ayrı salona bölünebilen veya tek bir salon olarak kullanılabilen, 25 kişiden 300 kişiye kadarki organizasyonlarınıza cevap verebilecek etkinlik alanı ile Cape Krio Boutique Hotel, istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyor.
Detaylı Bilgi >

Datça Toplantı Salonu
Solar Energy

Tesisin çatısına yerleştirilen fotovoltaik paneller ile elektrik üretimi sağlanmaktadır.

Hot Water

Tesisin çatısına yerleştirilen paneller sayesinde sıcak su üretimi sağlanmaktadır.

Grey Water

Lavabo giderlerinden gelen su arıtılarak klozetlere verilmekte ve bahçe sulamasında kullanılmaktadır.

Rain Water

Çatı ve teraslardan gelen yağmur suları yüzme havuzu altındaki depoda toplanarak bahçe sulamasında kullanılmaktadır.

Düşük düzeyde enerji tüketimi için akıllı aydınlatma, yüksek verimli verimli klima, yüksek düzey yalıtım ve güneş enerjisi sistemleri kullanımaktadır

Düşük düzeyde enerji tüketimi için akıllı aydınlatma, yüksek verimli klima, yüksek düzey yalıtım ve güneş enerjisi sistemleri kullanılmaktadır.

Kullanışlı asansör ve eğimler ile hiç merdiven çıkmadan tüm tesis içerisinde dolaşabilme imkanı.

Kullanışlı asansör ve eğimler ile hiç merdiven çıkmadan tüm tesis içerisinde dolaşabilme imkanı. Eşikler dahi ayak sürüyerek geçilebilir şekilde tasarlanmıştır.

Otomatik yangın ihbar ve söndürme sistemlerini destekleyen yangın suyu deposu, pompası ve yangına dayanıklı malzemelerle yüksek yaşam güvenirliği.

Otomatik yangın ihbar ve söndürme sistemlerini destekleyen yangın suyu deposu, pompası ve yangına dayanıklı malzemelerle yüksek yaşam güvenirliği.

Tesis içerisinde yer alan kuyudan elde edilen su Reverse Osmos tekniği ile güneşten elde edilen elektrik ile arıtılarak tüm çeşmelere içme suyu kalitesinde su verilmektedir.

Tesis içerisinde yer alan kuyudan elde edilen su Reverse Osmos tekniği ile güneşten elde edilen elektrik ile arıtılarak tüm çeşmelere içme suyu kalitesinde su verilmektedir.

 • Engelsiz otel; 5 katlı ve bir yamaca kurulu olmamıza rağmen her bireyin hakkı olan engelsiz yaşam ilkesine sadık kalarak, otelimizin her alanına sorunsuz erişim sağladık. Yürüyüş yolları, asansörler, kullanışlı eğimler vasıtasıyla tüm yerleşim hizmetinizde.
 • Yaşam güvenilirliği; Otomatik yangın ihbar sistemleri, otomatik yangın söndürme sistemleri, yangın suyu deposu, yangın suyu pompası sistemleri ve yangına dayanımı yüksek malzeme seçimleri.
 • +9 Yaş Yetişkin Oteli 
 • 12 ay boyunca hizmet verilmektedir.
 • Genel mahallerde ve odalarda ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır.
 • 40 odanın tamamı deniz manzaralıdır.
 • Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
 • Casa / Krio banket alanları; Aynı anda iki etkinliği organize edebilecek kapasitede bölünebilir bir sisteme sahip. Böylelikle iş toplantıları, davetler, kokteyller için uygun ortam oluşmakta. 280 kişi banket düzen kapasiteli. Casa Salonumuz 118 m2 alana sahip, projeksiyon makinesi mevcut, elektrik altyapısı çoklu kullanıma uygun düzenlenmiştir. Krio Salonumuz 217 m2 alana sahip deniz manzaralı, doğal ışık alan ve terasa açılan özenle dekore edilmiştir. İki salonun ortak 90 m2 lik bir fuaye alanı ve bay/bayan/engelsiz 3 ayrı tuvaleti mevcuttur.

Sanatın Yanındayız...

Tesisimizin en özel noktalarından birisini sergilere, söyleşilere ve özel toplantılara ev sahipliği yapabilecek tam 121m2'lik Luvi Sanat adlı bölümümüze ayırdık.

Luvi Sanat Logo
İletişim

Kargı Yolu No: 26, 48900
Datça - Muğla, Türkiye
Email: info@capekrio.com
Telefon: +90 252 722 02 02  
Gsm: +90 535 301 95 80